Bizimmekann.Com Mirc indir !

Öncelikle mIRC denilince akla ilk gelen kavramlar hakkında bilgi verelim. Öncelik olarak ıRC denilince akıllara Sohbet odaları`na bağlanmak için özenle ayarlanmış bir masaüstü Chat Sohbet Programı gelir. Pekala mIRC Nedir kısaca bu sorunun cevabından başlayarak sizlere Bizimmekan mIRC hakkında birtakım bilgi verelim.

mIRC Nedir ? mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilen, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. mIRC Khaled Mardam­Bey tarafından geliştirilmiştir. Ek olarak, mIRC profesyonel kullanıcıların içerisine kod eklemek suretiyle hali hazırdaki komutları daha kolay bir sekilde yorumlayıp diğer kullanıcılara sunma imkânı vermekte ve istenen komutları menü haline getirerek (scripting) programı daha kullanilabilir hale getirmektedir.. Açılımsal olarak mIRC`in tanımı bu kadardır.

Gelelim şimdi bizim konumuz olan Bizimmekan mIRC Sohbet sunucusuna bağlanmak için mIRC programının önemine.. Bizimmekan mIRC Sohbet odalarımıza kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde mirc indirmeye yarayan programdır. Sizde kesintisiz sohbet etmeye varmısınız. ? Dost Site : mirc indir - türkçe mirc